- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy LEBLOND
- ›
- Univerzální soustruhy LEBLOND 32 X 132
Univerzální soustruh LEBLOND 32 X 132
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 1956 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 60481 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 3352.8 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 876.3 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 596.9 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 1562.1 mm |
| Vrtání vřetena | 57.2 mm |
| Výkon vřetena | 29.8 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 4.5 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 500 1/min |
| Průměr pinoly koníku | 108 mm |
| Koník brk cestování | 431.8 mm |
| Délka soustruhu | 8382 mm |
| Šířka soustruhu | 2489.2 mm |
| Výška soustruhu | 1981.2 mm |
| Hmotnost soustruhu | 14.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Rychloposuv | |
| 4-čelisťové sklíčidlo | |
| Soustruženého kužele uchycení | |
| Chladicí systém | |

















































