- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy LEBLOND MAKINO
- ›
- Univerzální soustruhy LEBLOND MAKINO REGAL SERVO SHIFT
Univerzální soustruh LEBLOND MAKINO REGAL SERVO SHIFT
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1371.6 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 482.6 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 381 mm |
| Vrtání vřetena | 80.5 mm |
| Výkon vřetena | 5.6 kW |
| Číslo rychlosti otáčení vřetena | 12 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1600 1/min |
| Délka soustruhu | 2870.2 mm |
| Šířka soustruhu | 1270 mm |
| Hmotnost soustruhu | 1.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Chladicí systém | |













































