- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy MAWCAN
- ›
- Univerzální soustruhy MAWCAN C 11 MT
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1000 mm |
| Vrtání vřetena | 64 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 16 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Délka soustruhu | 3000 mm |
| Šířka soustruhu | 900 mm |
| Výška soustruhu | 1100 mm |
| Hmotnost soustruhu | 1.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Chladicí systém | |









































