- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy MAZAK
- ›
- Univerzální soustruhy MAZAK OIL COUNTRY
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Kanada |
| kraj | Alberta |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 10160 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 762 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 558.8 mm |
| Vrtání vřetena | 317.5 mm |
| Výkon vřetena | 22.4 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 5 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 300 1/min |
| Délka soustruhu | 12192 mm |
| Šířka soustruhu | 1981.2 mm |
| Výška soustruhu | 2133.6 mm |
| Hmotnost soustruhu | 14.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 4-čelisťové sklíčidlo | |


















































