- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy MEUSER
- ›
- Univerzální soustruhy MEUSER 250X1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 250 mm |
| Výkon vřetena | 4 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 28 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1250 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |












































