- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy MEUSER
- ›
- Univerzální soustruhy MEUSER M 00 L/185
Univerzální soustruh MEUSER M 00 L/185
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 12779011 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 390 mm |
| Vrtání vřetena | 42 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 28 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1250 1/min |
| Celkový příkon | 3 kW |
| Délka soustruhu | 1200 mm |
| Šířka soustruhu | 2400 mm |
| Výška soustruhu | 1300 mm |
| Hmotnost soustruhu | 1.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































