- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy MEUSER
- ›
- Univerzální soustruhy MEUSER M 1 L
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Švýcarsko |
| kraj | Thurgau |
| Rok výroby | 1965 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 510 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 330 mm |
| Vrtání vřetena | 52 mm |
| Výkon vřetena | 6 kW |
| Číslo rychlosti otáčení vřetena | 12 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 35 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1600 1/min |
| Hmotnost soustruhu | 1.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 3-čelisťové sklíčidlo | |









































