- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy MORI SEIKI
- ›
- Univerzální soustruhy MORI SEIKI MR-1500 G
Univerzální soustruh MORI SEIKI MR-1500 G
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1524 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 520.7 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 298.5 mm |
| Vrtání vřetena | 52.4 mm |
| Výkon vřetena | 7.5 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 28 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1350 1/min |
| Délka soustruhu | 3556 mm |
| Šířka soustruhu | 1041.4 mm |
| Hmotnost soustruhu | 3.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| 3-čelisťové sklíčidlo | |
| Chladicí systém | |













































