- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy PONAR WROCŁAW
- ›
- Univerzální soustruhy PONAR WROCŁAW TUR 50
Univerzální soustruh PONAR WROCŁAW TUR 50
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 500 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 300 mm |
| Vrtání vřetena | 90 mm |
| Číslo rychlosti otáčení vřetena | 21 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 18 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1800 1/min |
| Počet posuvu | 42 ks |
| Minimální podélný posuv (Z-osa) | 0.08 mm/s |
| Maximální podélný posuv (Z-osa) | 3.3 mm/s |
| Celkový příkon | 11.5 kW |
| Délka soustruhu | 3400 mm |
| Šířka soustruhu | 1350 mm |
| Výška soustruhu | 1580 mm |
| Hmotnost soustruhu | 3.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 3-čelisťové sklíčidlo | |
| Luneta | |
| Následovník zbytek | |
| Technická dokumentace | |










































