- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy POTISJE
- ›
- Univerzální soustruhy POTISJE PA 22
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 450 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 670 mm |
| Vrtání vřetena | 90 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Průměr pinoly koníku | 80 mm |
| Délka soustruhu | 2500 mm |
| Šířka soustruhu | 1000 mm |
| Výška soustruhu | 1700 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| 3-čelisťové sklíčidlo | |
| Chladicí systém | |
| Technická dokumentace | |












































