- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy Schärer
- ›
- Univerzální soustruhy Schärer UD 631
Univerzální soustruh Schärer UD 631
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 3000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 640 mm |
| Vrtání vřetena | 92 mm |
| Výkon vřetena | 15.5 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 7 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1400 1/min |
| Délka soustruhu | 5000 mm |
| Šířka soustruhu | 1700 mm |
| Výška soustruhu | 1400 mm |
| Hmotnost soustruhu | 5.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































