- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy SMTCL
- ›
- Univerzální soustruhy SMTCL CD 6140B
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 420 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 225 mm |
| Vrtání vřetena | 65 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 22 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1800 1/min |
| Celkový příkon | 6 kW |
| Hmotnost soustruhu | 1.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 3-čelisťové sklíčidlo | |
| 4-čelisťové sklíčidlo | |
| Luneta | |
| Následovník zbytek | |









































