- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy Stanko
- ›
- Univerzální soustruhy Stanko 1MG3 630 x 3000
Univerzální soustruh Stanko 1MG3 630 x 3000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Sachsen |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 3000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 1360 mm |
| Vrtání vřetena | 75 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1250 1/min |
| Celkový příkon | 13 kW |
| Délka soustruhu | 5200 mm |
| Šířka soustruhu | 1000 mm |
| Výška soustruhu | 1500 mm |
| Hmotnost soustruhu | 5.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Chladicí systém | |












































