- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy SUMMIT
- ›
- Univerzální soustruhy SUMMIT 36 x 320
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 7112 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 914.4 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 609.6 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 1219.2 mm |
| Vrtání vřetena | 139.7 mm |
| Výkon vřetena | 22.4 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| 3-čelisťové sklíčidlo | |
| Soustruženého kužele uchycení | |
| Rychlý příspěvek výměna nástroje | |
| Metrické závity | |
| Palcové závity | |
















































