- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy TOS
- ›
- Univerzální soustruhy TOS SUI 50
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1539556 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 500 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 320 mm |
| Vrtání vřetena | 80 mm |
| Hmotnost obrobku mezi hroty (max) | 400 kg |
| Výkon vřetena | 7.5 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 14 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2240 1/min |
| Délka soustruhu | 3080 mm |
| Šířka soustruhu | 1280 mm |
| Výška soustruhu | 1450 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































