- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy VDF BOEHRINGER
- ›
- Univerzální soustruhy VDF BOEHRINGER 48 D
Univerzální soustruh VDF BOEHRINGER 48 D
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 2000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 485 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 280 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 28 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1400 1/min |
| Délka soustruhu | 3300 mm |
| Šířka soustruhu | 1500 mm |
| Výška soustruhu | 1600 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 3-čelisťové sklíčidlo | |











































