- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy WARNER SWASEY
- ›
- Univerzální soustruhy WARNER SWASEY M 1200
Univerzální soustruh WARNER SWASEY M 1200
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1968 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 381 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 177.8 mm |
| Vrtání vřetena | 38.1 mm |
| Výkon vřetena | 5.6 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 67 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1480 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| Bar podavač | |









































