- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy WARNER SWASEY
- ›
- Univerzální soustruhy WARNER SWASEY M-4660
Univerzální soustruh WARNER SWASEY M-4660
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Pennsylvania |
| Rok výroby | 1969 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 508 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 260.4 mm |
| Výkon vřetena | 7.5 kW |
| Číslo rychlosti otáčení vřetena | 36 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 25 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1556 1/min |
| Délka soustruhu | 3048 mm |
| Šířka soustruhu | 1651 mm |
| Výška soustruhu | 1651 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































