- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty Shandong LU
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty Shandong LU SC 385
Vícevřetenový soustružnický automaty Shandong LU SC 385
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| kraj | Московская область |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr soustružené tyče | 40 mm |
| Počet vřeten | 2 ks |
| Výkon vřetena | 7.5 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 8000 1/min |
| Délka stroje | 2800 mm |
| Šířka stroje | 1475 mm |
| Výška stroje | 1850 mm |
| Hmotnost stroje | 4500 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Swiss-typ | |
| Rotační nástroje | |
| Plynulé nastavení otáček vřetena | |
| Systém pro provoz upínací kleštiny | |
| Technická dokumentace | |












































