- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty ZPS
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty ZPS MORI-SAY 620AC
Vícevřetenový soustružnický automaty ZPS MORI-SAY 620AC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 3645 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 200 mm |
| Maximální průměr soustružené tyče | 20 mm |
| Počet vřeten | 6 ks |
| Výkon vřetena | 9 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 6500 1/min |
| Maximální hloubka vrtání | 28 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |

















































