- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Vertikální frézky
- ›
- Vertikální frézky KONDIA
- ›
- Vertikální frézky KONDIA POWERMILL FV 1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Guipúzcoa |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1170 mm |
| Šířka pracovního stolu | 230 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 700 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































