Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| Rok výroby | 1964 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Stroj unplugged |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1300 mm |
| Šířka pracovního stolu | 320 mm |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1600 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 260 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 450 mm |
| Celkový příkon | 7 kW |
| Výška stroje | 2100 mm |
| Délka stroje | 2200 mm |
| Šířka stroje | 1400 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































