Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Pennsylvania |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | HB-19049 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1270 mm |
| Šířka pracovního stolu | 254 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 2.2 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 60 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 4200 1/min |
| Travel délka pinoly | 127 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 914.4 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 406.4 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 406.4 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































