- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC 0907 VICTOR TAIWAN
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC 0907 VICTOR TAIWAN VCENTRE 85
Vertikální obráběcí centrum CNC 0907 VICTOR TAIWAN VCENTRE 85
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra 0907 VICTOR TAIWAN › |
| Výrobce | 0907 VICTOR TAIWAN › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Indie |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Skladové číslo | 0907 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální posuv v ose X | 850 mm/s |
| Minimální posuv v ose Y | 520 mm/s |
| Minimální posuv v ose Z | 14224 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































