- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC ALZMETALL
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC ALZMETALL BAZ 35 CNC
Vertikální obráběcí centrum CNC ALZMETALL BAZ 35 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Rheinland-Pfalz |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 4000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 800 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |












































