- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC ALZMETALL
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC ALZMETALL BAZ 35 CNC LB
Vertikální obráběcí centrum CNC ALZMETALL BAZ 35 CNC LB
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Skladové číslo | 2491 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2640 mm |
| Šířka pracovního stolu | 560 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 2000 kg |
| Počet nástrojů v zásobníku | 40 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 2500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 610 mm |
| Výška stroje | 3200 mm |
| Délka stroje | 5200 mm |
| Šířka stroje | 3250 mm |
| Hmotnost stroje | 11 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens 840 C | |











































