- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC BRIDGEPORT
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC BRIDGEPORT VMC 560/22
Vertikální obráběcí centrum CNC BRIDGEPORT VMC 560/22
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | West Sussex |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 840 mm |
| Šířka pracovního stolu | 360 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 22 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 490 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 340 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 480 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 2500 | |
| Chlazený kapalinou | |









































