- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC BROTHER
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC BROTHER SPEEDIO S 700 X 1
Vertikální obráběcí centrum CNC BROTHER SPEEDIO S 700 X 1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Florida |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 797.6 mm |
| Šířka pracovního stolu | 398.8 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 12.8 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 21 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 27000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 701 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 398.8 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 299.7 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| BROTHER COO | |










































