- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CB FERRARI
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CB FERRARI A 17
Vertikální obráběcí centrum CNC CB FERRARI A 17
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon pohonu vřetena | 24 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 18000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1050 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 520 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 420 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| ELEXA E 520 D | |
| Otočný pracovní stůl | |
| Koník | |
| Chlazený kapalinou | |
| CE prohlášení | |

















































