- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON DZ 24 W Magnum
Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON DZ 24 W Magnum
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| Adresa | Tuřanka 104 |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 62700 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon | +420 778547838 |
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra CHIRON › |
| Výrobce | CHIRON › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 241399 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Počet CNC řízených náprav | 5 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 20000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 830 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 630 mm |
| Výška stroje | 3500 mm |
| Délka stroje | 7000 mm |
| Šířka stroje | 3200 mm |
| Hmotnost stroje | 18.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 840 D | |


















































