- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ 12 W
Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ 12 W
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Київська область |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet nástrojů v zásobníku | 12 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 7100 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 300 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 425 mm |
| Celkový příkon | 8 kW |
| Výška stroje | 2500 mm |
| Délka stroje | 1700 mm |
| Šířka stroje | 3000 mm |
| Hmotnost stroje | 3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK | |

















































