- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ 15 W
Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ 15 W
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 660 mm |
| Šířka pracovního stolu | 350 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 28 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 425 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 1000 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 1000 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 1000 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 | |
| Chlazený kapalinou | |











































