- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ 16
Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ 16
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 12 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 4000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 250 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 200 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 250 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 250 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 250 mm/s |
| Celkový příkon | 15 kW |
| Hmotnost stroje | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK SYSTEM 3 | |












































