- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ 18 W
Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ 18 W
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Rheinland-Pfalz |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 950 mm |
| Šířka pracovního stolu | 660 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 7.5 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 10500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 300 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 425 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS 810 M | |











































