- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ18W MAGNUM
Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON FZ18W MAGNUM
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 850 mm |
| Šířka pracovního stolu | 470 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 250 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 18 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 425 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |











































