- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CINCINNATI MILACRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CINCINNATI MILACRON SABRE 1250
Vertikální obráběcí centrum CNC CINCINNATI MILACRON SABRE 1250
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra CINCINNATI MILACRON › |
| Výrobce | CINCINNATI MILACRON › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet nástrojů v zásobníku | 21 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1270 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 660 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 660 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 415 | |












































