- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CINCINNATI
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CINCINNATI SABRE 1000
Vertikální obráběcí centrum CNC CINCINNATI SABRE 1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1117.6 mm |
| Šířka pracovního stolu | 508 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 680.4 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 11.2 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 21 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 60 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Výška stroje | 2616.2 mm |
| Délka stroje | 3530.6 mm |
| Šířka stroje | 2387.6 mm |
| Hmotnost stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| ACRAMATIC 2100 | |
| Chlazený kapalinou | |












































