- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO DMC 64 V LINEAR
Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO DMC 64 V LINEAR
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 850 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 600 kg |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 640 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 1000 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 666.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 666.7 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 810/840 D | |
| Technická dokumentace | |























































