- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO DMU 70 V
Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO DMU 70 V
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 700 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 350 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 14 kW |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 710 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 520 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 520 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 166.7 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 166.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 166.7 mm/s |
| Výška stroje | 3000 mm |
| Délka stroje | 3200 mm |
| Šířka stroje | 2650 mm |
| Hmotnost stroje | 5.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 430 | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |










































