- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO MH 800 C
Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO MH 800 C
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1100 mm |
| Šířka pracovního stolu | 600 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 5000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Výška stroje | 2300 mm |
| Délka stroje | 3500 mm |
| Šířka stroje | 2300 mm |
| Hmotnost stroje | 6.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| DECKEL CNC 432 | |
| Univerzální otočná hlava (horizontální, vertikální) | |
| Sklopná pracovní stůl | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |














































