- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO MU 80 T
Vertikální obráběcí centrum CNC DECKEL MAHO MU 80 T
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 700 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 650 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 28 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 32 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 880 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 630 mm |
| Celkový příkon | 44 kW |
| Výška stroje | 2650 mm |
| Délka stroje | 3500 mm |
| Šířka stroje | 2700 mm |
| Hmotnost stroje | 9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN V 410 MILL PLUS | |
| Otočný pracovní stůl | |









































