- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DMG MORI
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DMG MORI DMC 635 V
Vertikální obráběcí centrum CNC DMG MORI DMC 635 V
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 790 mm |
| Šířka pracovního stolu | 560 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 600 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 22 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet synchronních náprav | 20 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 635 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 460 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































