- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DOOSAN
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DOOSAN DNM 400 A
Vertikální obráběcí centrum CNC DOOSAN DNM 400 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 790 mm |
| Šířka pracovního stolu | 435 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 400 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 11 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 635 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 435 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Připojení USB | |
| Ethernet (LAN) | |














































