- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DOOSAN
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DOOSAN MYNX 6500/50
Vertikální obráběcí centrum CNC DOOSAN MYNX 6500/50
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 670 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1270 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 670 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 625 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 30 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 30 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 24 mm/s |
| Výška stroje | 2840 mm |
| Délka stroje | 3350 mm |
| Šířka stroje | 2674 mm |
| Hmotnost stroje | 9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC i Series | |
| Technická dokumentace | |




















































