- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC ENSHU
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC ENSHU D T
Vertikální obráběcí centrum CNC ENSHU D T
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon pohonu vřetena | 5.5 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 16 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 120 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 10000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 380 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 600 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 600 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 600 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC O-M | |











































