- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC FAMUP
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC FAMUP FCN 500/6
Vertikální obráběcí centrum CNC FAMUP FCN 500/6
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Perugia |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 255 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 2.5 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 6 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 300 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 200 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 166.7 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 166.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 166.7 mm/s |
| Výška stroje | 2500 mm |
| Délka stroje | 2200 mm |
| Šířka stroje | 2600 mm |
| Hmotnost stroje | 1.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 810 GA 2 | |









































