- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC Fanuc
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC Fanuc Alpha-T 21 iFL
Vertikální obráběcí centrum CNC Fanuc Alpha-T 21 iFL
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet nástrojů v zásobníku | 21 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 700 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 330 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































