- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC Fanuc
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC Fanuc ROBODRILL ALFA D21LiB5 + robot FANUC LR Mate 200iD
Vertikální obráběcí centrum CNC Fanuc ROBODRILL ALFA D21LiB5 + robot FANUC LR Mate 200iD
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 231877 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 850 mm |
| Šířka pracovního stolu | 410 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 300 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 14.2 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 5 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 21 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 24000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 700 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 330 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 900 mm/s |
| Výška stroje | 2800 mm |
| Délka stroje | 2100 mm |
| Šířka stroje | 2165 mm |
| Hmotnost stroje | 2.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Fanuc 31i - B | |


















































