- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC FIDIA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC FIDIA K 414
Vertikální obráběcí centrum CNC FIDIA K 414
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 35111 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet nástrojů v zásobníku | 42 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 24000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 4191 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1092.2 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1397 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FIDIA C-20 | |











































