- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HAAS
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HAAS UMC-750SS
Vertikální obráběcí centrum CNC HAAS UMC-750SS
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 300 kg |
| Počet CNC řízených náprav | 5 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 40 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 15000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 752 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Hmotnost stroje | 8.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HAAS NGC | |
| Připojení USB | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |
| Sklopná pracovní stůl | |
| Otočný pracovní stůl | |
| Centrální mazání | |
| Technická dokumentace | |

















































